KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9063185

nr 906 3185

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Blandteknik, Roland Svensson (1910-2003), Isle of Canna, signerad 1951, bladets mått: 28x42

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 augusti 2014
kl 18:09:33

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson